شاندیز کیش اطلاعیه

شاندیز کیش

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

ترامپ متعهد شد تا به کره شمالی تضمین های امنیتی دهد و کیم جونگ اون بر تعهد ثابت و تزلزل ناپذیر خود در خلع سلاح اتمی کره شمالی تاکید کرد.

گروه بین الملل: ترامپ رییس جمهور آمریکا و کیم جونگ اون رییس کره شمالی امروز اولین دیدار تاریخی خود را در سنگاپور انجام دادند. هر دو نفر در طول این دیدار درباره مسایل مربوط به برقراری روابط جدید و صلح پایدار در شبه جزیره کره به تبادل نظر پرداختند.

متن توافقنامه کره شمالی و آمریکا

به گزارش شاندیز کیش، ترامپ متعهد شد تا به کره شمالی تضمین های امنیتی دهد و کیم جونگ اون بر تعهد ثابت و تزلزل ناپذیر خود در خلع سلاح اتمی کره شمالی تاکید کرد.

چنانچه دو طرف از برقراری صلح و موفقیت و پیشرفت شبه جزیزه کره و جهان در سایه روابط جدید کره و آمریکا متقاعد شدند و نظر به اطمینان مشترک طرفین بر اجرای خلع توان اتمی توسط کره، رییس جمهور ترامپ و رییس کیم جونگ اون توافق بر روی موارد زیر را اعلام داشتند:

۱- آمریکا و کره شمالی متعهد می شوند که رابطه جدیدی میان کره شمالی و آمریکا هم راستا با خواست و میل دو کشور برای صلح و پیشرفت بنا کنند

۲- کره شمالی و آمریکا تلاش خود را برای برقراری صلح پایدار و با ثبات در شبه جزیره کره به کار خواهند بست

۳- تایید دوباره بر اعلامیه ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ پامونجوم، کره شمالی متعهد می شود تا به سمت خلع سلاح اتمی خود حرکت کند

۴- آمریکا و کره شمالی متعهد می شوند تا برای آزادی و بازگرداندن به میهن -گروگان ها و زندانیان – سریعا اقدام کنند

متن توافقنامه کره شمالی و آمریکا

آمریکا و کره شمالی متعهد می شوند تا برای پیگیری نتایج این اولین دیدار تاریخی؛ به مسوولیت مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا و یک مقام بلند پایه کره شمالی، در اسرع وقت گفتگویی برگزار کنند.

 

انتهای پیام/#

مطلب متن توافقنامه کره شمالی و آمریکا در سایت بزرگ شاندیز کیش

0 نظر تا کنون ارسال شده است.